BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

Segmentowe bramy garażowe LPU 40 z przetłoczeniami są dostępne w poszerzonym zakresie szerokości do 6500 mm przy maksymalnej wysokości 2250 mm.
Ta brama zawdzięcza swój jednolity i spójny wygląd precyzyjnemu procesowi produkcji. Całości dopełniają niemal niezauważalne przejścia między segmentami. Tu porównanie się opłaca! RADA: Do wielu bram garażowych Hörmann dostarczamy nie tylko pasujące drzwi boczne, lecz także wysokiej jakości aluminiowe drzwi zewnętrzne dopasowane optycznie do bramy - przykład: brama z nowym wykończeniem powierzchni Titan Metallic, podobnym do koloru CH 703 stosowanego w drzwiach zewnętrznych.
Przekonujące w swej prostolinijności Średnie przetłoczenia Niewiele jest bram, które są dostępne w tak wielkim wyborze jak bramy z przetłoczeniami M. Zdecydowanie prowadzone linie pasują szczególnie do nowoczesnej architektury. Kolory i powierzchnie w dowolnym wyborze efektownie podkreślają ogólne wrażenie architektoniczne Twojego domu.
Rustykalny czar Kasetony C Bardzo modny jest obecnie styl country house. Do tego typu architektury perfekcyjnie pasują kasetony C. Nawiasem mówiąc, taką bramę dostaniesz tylko w firmie Hörmann.
Powierzchnie są optymalnie zabezpieczone przed korozją. Ocynkowany ogniowo materiał i trwała obustronna poliestrowa* powłoka gruntująca powodują, że woda deszczowa spływa tworząc krople. Taka powłoka w znacznym stopniu eliminuje powstawanie smug i osadów na powierzchni.
Decyduje Twój gust Kolory i powierzchnie do wyboru Niezależnie od wybranego przez Ciebie koloru - czy to będzie klasyczny biały czy jeden z kolorów preferowanych - zawsze masz do wyboru jedną spośród trzech rodzajów powierzchni: Woodgrain, Silkgrain lub Micrograin.
Korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki Zapewniamy komfort obsługi i najwyższe bezpieczeństwo